Pierwszy półfinał tego weekendu w kategorii open wygrała Marta Baczyńska-Nowak na 8-letnim ogierze Dimple.

Z osiemnastu startujących, do rozgrywki dostało się pięć zawodniczek i to między nimi toczyła się walka o jak najlepszy przejazd.

baczynska nowak

Dotychczasowa liderka, Samanta Forlini musiała tym razem uznać wyższość amazonki w Tuszyński KJ Garbówek i przez jedną zrzutkę musiała zadowolić się trzecim miejscem. Drugą pozycję zajęła, również bezbłędna, Ewelina Polska na wałachu Keen on Pleasure. 

Wyniki TUTAJ

W klasyfikacji przed sobotnim finałem na prowadzenie wysunęła się Marta Baczyńska-Nowak. Drugie miejsce, i stratę 1,13 punktu ma do niej Samanta Forlini. Po rozkładzie punktów widać, że największa walka będzie się toczyć nie tylko o zwycięstwo, ale i o miejsce trzecie.

17554484 1269315893123372 9187098243475799634 n

Piątkowy konkurs dużej rundy wygrał Adam Grzegorzewski na Centroplast Dinar. Niecałą sekundę za nim, na drugim miejscu uplasował się Jarosław Skrzyczyński na Long Lankin. Parkur wysoki na 140 cm bezbłędnie pokonało zaledwie pięć par. Wśród nich była także Zuzanna Gowin na wałachu Captain, która zajęła trzecią pozycję. Zarówno ten konkurs (CC) jak i wcześniejsza klasa C dla wielu par miała charakter rozgrzewki przed sobotnimi półfinałami HPP juniorów, młodzieżowców i seniorów. Te konkursy jak i finał HPP Open będzie można oglądać w HPP TV.

Wyniki TUTAJ

 

Gospodarze HPP 2016/17

ekwador
wroclaw
salio
szary
wolica
poczernin
lack